| Informacje o produkcie | |
| Model | 8151 |
| Orbita | 15mm |
| Moc | 1000W |
| Napięcie znamionowe | 110V-120V/60Hz |
| 220V-240V/50Hz(60Hz) | |
| R.P.M | 2200-5000 |
| Podkładka | 125mm-150mm |
| Uwierzytelnianie | CE&wzmacniacz;RoHS |
| OEM | √ |
| Informacje o pakowaniu | |
| Model | 8151 |
| Pakiet | Kolorowe pudełko |
| Ilość | 4 SZTUK/CTN |
| Wielkość kartonu | 46*34*34 cm |
| G.W | 16 kg |
Opis produktu:
Ta mimośrodowa maszyna do polerowania 15 mm ma 6 biegów, z łatwością poradzi sobie z każdym zadaniem polerowania, a jej wyniki polerowania są niesamowite, jak nowy lakier samochodowy. Wewnątrz i na zewnątrz ekscentryczna operacja podwójnego koła, specjalność specjalności. Każda część kadłuba jest owinięta gumą, co sprawia, że obsługa jest wygodna, płynna i płynna. Zakrzywiony uchwyt sensoryczny pasuje do dłoni, dzięki czemu łatwo jest zacząć i nie męczy się, gdy trzymasz go przez długi czas. Ta maszyna zmodernizowała konstrukcję wewnętrznej wentylacji kadłuba, aby uzyskać rozpraszanie ciepła przez całą maszynę. Ten produkt jest wyposażony w bardzo długi przewód zasilający o grubości 5 metrów, mocny i trwały, niełatwy do podgrzania. Ponadto nadal świadczymy dla Ciebie spersonalizowane usługi, kolor nadwozia, styl zestawu, etykietę z nadrukiem gąbkowym i tak dalej, dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć dla Ciebie pożądany produkt.
Popularne Tagi: Losowa polerka orbitalna 15 mm, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, dostosowane, hurt, cena, cennik, oferta cenowa, wyprodukowana w Chinach






