| Informacje o produkcie | |
| Model | 3121 |
| Moc | 80W |
| Napięcie znamionowe | 12V |
| R.P.M | 2500-5500 |
| Podkładka | 125 mm-150 mm |
| Uwierzytelnianie | CE |
| OEM | √ |
| Informacje o pakowaniu | |
| Model | 3121 |
| Pakiet | Kolorowe pudełko |
| Rozmiar pudełka | 34.5*25*9 |
| Ilość | 6 SZT/CTN |
| Wielkość kartonu | 48*34*28 cm |
| G.W | 10-12KGS |
Opis produktu:
Mini Car Polisher to nasza najnowsza nano wielofunkcyjna maszyna do polerowania. Maszyna ma 32 centymetry długości i 11 centymetrów wysokości. Po zamontowaniu mimośrodu i tarczy waga całej maszyny to tylko 0.{3}} kg. Jest stosunkowo niewielki na obecnym rynku. Mini polerka samochodowa ma moc litową 80 W i maksymalną rzeczywistą prędkość 5500 obr./min.
Zalety produktu:
Mini polerka samochodowa jest prosta w obsłudze, a jej kompaktowa obudowa ułatwia eliminowanie drobnych zadrapań w rogach w przypadku każdego trudnego zadania. Ma sześć prędkości do sterowania, które mogą pomóc klientom dokładnie osiągnąć pożądaną prędkość i doskonale ukończyć każde ogniwo polerowania, aby skutecznie wykonać zadanie polerowania. Mini Car Polisher jest bezprzewodowy i ma nieograniczoną liczbę stron. Ponieważ jest to produkt do magazynowania energii z baterią litową, który nie jest zależny od źródła zasilania, może być używany w dowolnym miejscu i czasie. Wymienne baterie litowe będą dostarczane wewnątrz opakowania, aby zapewnić zasilanie podczas użytkowania.
Popularne Tagi: mini polerka samochodowa, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, zindywidualizowane, hurt, cena, cennik, oferta cenowa, wyprodukowano w Chinach









