| Informacje o produkcie | |
| Model | 25905 |
| Wejście zasilania | 1150W |
| Moc wyjściowa | 1300W |
| Napięcie znamionowe | 110V-120V/60Hz |
| 220V-240V/50Hz(60Hz) | |
| R.P.M | 700-2400 |
| Podkładka | 5& rdquo;/6& rdquo; |
| Uwierzytelnianie | CE&wzmacniacz;RoHS |
| OEM | √ |
| Informacje o pakowaniu | |
| Model | 25905 |
| Pakiet | Kolorowe pudełko |
| Ilość | 4 SZTUK/CTN |
| Wielkość kartonu | 46*34*34 cm |
| G.W | 16 kg |
Opis produktu:
Jest to dwustopniowa, prosta maszyna do polerowania z długim uchwytem, różniąca się od innych maszyn do polerowania, ta maszyna przyjmuje precyzyjny mechanizm zwalniający o podwójnej sile, dzięki czemu ulepszenie momentu obrotowego może przezwyciężyć ciągłą pracę przy dużym obciążeniu. Jedna maszyna wielofunkcyjna, polerowanie, woskowanie, uszczelnianie glazury, naprawa zarysowań to wszystko. Silnik z drutem miedzianym, długotrwały. Profesjonalne maszyny oszczędzają czas pracy. 6 kontrola prędkości, jednolita prędkość nie uszkodzi lakieru samochodowego. Modele lekkie, drobne polerowanie całego samochodu nie męczy. Wszystkie nasze produkty są produkowane z wysokiej jakości części zamiennych i części zamiennych, aby stworzyć wysokiej jakości maszynę do polerowania urody samochodów. Naszym celem jest, aby klienci dobrze z niego korzystali.
Popularne Tagi: najlepsza polerka ro, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, dostosowane, hurt, cena, cennik, oferta cenowa, wyprodukowane w Chinach






