| Informacje o produkcie | |
| Model | 8122 |
| Orbita | 12mm |
| Moc | 1000W |
| Napięcie znamionowe | 110V-120V/60Hz |
| 220V-240V / 50Hz (60Hz) | |
| R.P.M | 1800-4500 |
| Podkładka | 125mm-150mm |
| Uwierzytelnianie | CE&RoHS |
| OEM | √ |
| Informacje o pakowaniu | |
| Model | 8122 |
| Pakiet | Kolorowe pudełko |
| Ilość | 4 SZTUKI / CTN |
| Rozmiar kartonu | 42 * 34 * 34 cm |
| G.W | 14 KG |
Opis produktu:
Ten produkt przyjmuje kompaktową konstrukcję nadwozia i waży tylko 2,6 kg, nadaje się do pojazdu i częściowego polerowania. Wewnętrzne i zewnętrzne podwójne koło mimośrodowe, brak odblasków po polerowaniu, krystaliczna operacja ostrego narzędzia. Ta mimośrodowa maszyna do polerowania przyjmuje wysoką precyzję produkcji CNC, gładkie polerowanie, lekkie jitter, niełatwe do wyprodukowania w wysokiej temperaturze, wysoką wydajność bezpieczeństwa. Mimośrodowa średnica wynosi 12 mm, mimośrodowa prędkość pracy do 4800OPm. Wysokiej jakości odporność na zużycie silnika, trwała, mocna moc, wbudowana konstrukcja szczotki węglowej bezpieczeństwo, długa żywotność. Pełna kontrola elektroniczna fali, stała prędkość przy różnym ciśnieniu obciążenia, prędkość wyjściowa może utrzymywać stałą. Zacznij powoli od uruchomienia, aby zwiększyć bezpieczeństwo, przedłużyć żywotność przełączników, silników i przekładni oraz zapobiec rozpryskiwaniu płynu polerskiego podczas uruchamiania. Miękka gumowa głowica jest wygodniejsza w trzymaniu.
Popularne Tagi: 12mm short da polisher, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, dostosowane, hurtownia, cena, cennik, wycena, made in China







