| Informacje o produkcie | |
| Model | 5903 |
| Moc | 600W |
| Napięcie znamionowe | 110 V{1}} V/60 Hz |
| 220V-240V/50Hz(60Hz) | |
| R.P.M | 1000-3500 |
| Podkładka | 3” |
| Uwierzytelnianie | CE i RoHS |
| OEM | √ |
| Informacje o pakowaniu | |
| Model | 5903 |
| Pakiet | Kolorowe pudełko |
| Ilość | 4 SZT/CTN |
| Wielkość kartonu | 46*34*34 cm |
| G.W | 16 KG |
Opis produktu:
Ten produkt to jednostopniowa maszyna do polerowania z krótkim uchwytem z prostym środkiem, koncentryczny obrót z dużą siłą cięcia, może szybko usuwać głębokie zadrapania, a także pielęgnację lustra. Używamy wysokiej jakości silnika, grubego drutu miedzianego, bardziej odpornego na zużycie i trwałego. Sześć prędkości bezstopniowych, dowolny wybór 1000-3500obr./min, aby sprostać różnym warunkom. Lekki korpus, waga tylko 1,86kg, ergonomiczny kształt, wygodny do trzymania, płynna praca, długi czas pracy nie zmęczy. A nasza maszyna jest prosta w obsłudze, wymagania techniczne operatora nie są wygórowane, nie martw się nadmiernym zużyciem lakieru samochodowego, dzięki czemu Twoje auto w każdej chwili utrzyma się w nowym stanie, będzie rodzinnym artefaktem niezbędnym. Na co czekasz? Pośpiesz się!
Popularne Tagi: najlepsza polerka rotacyjna, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, dostosowana, hurtowa, cena, cennik, oferta cenowa, wyprodukowano w Chinach






