| Informacje o produkcie | |
| Model | 5801 |
| Moc | 1000W |
| Napięcie znamionowe | 110V-120V/60Hz |
| 220V-240V/50Hz(60Hz) | |
| R.P.M | 800-3000 |
| Podkładka | 125mm-150mm |
| Uwierzytelnianie | CE&wzmacniacz;RoHS |
| OEM | √ |
| Informacje o pakowaniu | |
| Model | 5801 |
| Pakiet | Kolorowe pudełko |
| Ilość | 4 SZTUK/CTN |
| Wielkość kartonu | 46*34*34 cm |
| G.W | 16 kg |
Opis produktu:
Ten produkt ma moc 1000 watów, z wieloma straganami do regulacji i pozwala na równomierne polerowanie. Jednocześnie ma dużą prędkość i moc, wysoką wydajność i długą żywotność, wygodniejszą konserwację. Szybkość polerowania jest szybka, efekt jest dobry, może pozwolić twojemu samochodowi szybko przywrócić pierwotny wygląd, jasny jak nowy, jest małym ekspertem od polerowania, mistrzem polerowania, ale także dobrym partnerem do konserwacji. Łatwy i wygodny podczas instalacji kombinacji. Dopasowanie kolorystyczne i wygląd tego produktu sprawia, że ludzie czują się komfortowo i profesjonalnie. Uchwyt z bezpośrednim uchwytem sprawia, że czujesz się bardziej komfortowo i wygodnie podczas korzystania z niego. Tymczasem produkt można łatwo przechowywać i zajmuje mniej miejsca. Jeśli masz spersonalizowane potrzeby i wymagania dotyczące produktów, zapewnimy Ci odpowiednie usługi wysokiej jakości, aby zapewnić, że będziesz zadowolony z pożądanych produktów do użytku.
Popularne Tagi: polerka obrotowa do samochodu, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, dostosowane, hurt, cena, cennik, wycena, wyprodukowano w Chinach






